2014 Yılından Bugüne Hizmetinizdeyiz

Pazartesi-Cumartesi - 08:00 - 21:00 |Pazar - 09:00 - 16:00

Telefon

0 (546) 776 12 76

Telefon
Teklif Al

Hızlı ve Kolay Banyo Dekorasyon Fikirleri

Tarihli banyonuza girmeyi ve bir değişim hayalini kurmayı seviyorsanız, ucuz ve yapılması kolay olan basit bir banyo dekorasyon fikirleri listemiz var.

Bir banyo makyajı için yapabileceğiniz en önemli proje bir aydınlatma yükseltmesidir. Bir İsveçli bir çalışma , doğru renk ile eşleştirilmiş olduğu aydınlatma, tespit ruh etkiler. Aydınlatmanızı değiştirmek kolay ve uygun fiyatlı olabilir, ayrıca küçük bir banyonun daha büyük ve daha güzel görünmesini sağlar.

Eski aydınlatma armatürleri ve floresan aydınlatma, cildinize çekici olmayan gölgeler ve renk tonları verir. Bir armatürü değiştirmek mümkün değilse, ampullerinizi parlak, güneşli bir günde ışık renginin sıcaklığına sahip yeni floresan ampullerle yükseltebilirsiniz.

Banyonuzun aydınlatma kalitesini yükselttikten sonra, boya bir sonraki hızlı ve kolay güncellemedir. Duvarlar gibi geniş yüzeyler için açık renkler seçin ve vurgular için daha koyu, daha zengin tonları kaydedin. Boyamadan önce renk seçimlerinizin yeni aydınlatmanızda nasıl göründüğünü kontrol edin, çünkü renk sıcaklığı bir rengin gölgesini değiştirebilir.

Taze Banyo Boyası

Duvarlarınızı mükemmel renklerle boyayarak banyo duvar dekorunuzu geliştirin. Açık renkler küçük bir banyonun daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Koyu veya canlı renkler, her boy banyoya dramatik bir dokunuş katar.

Artık nemle mücadele etmek için banyoda parlak boya seçmek gerekmiyor. Boya dükkanından küflenmesini önlemek için mat boyaya bir katkı maddesi karıştırmasını isteyin.

Duvarları boyayarak durmayın – bir yumurta kabuğu veya yarı parlak boya satın alın ve dolapları da boyayın!

Eşsiz Aydınlatma Ametürleri

Eski aydınlatma armatürlerini değiştirmek banyo dekorunuzu değiştirebilir. Mağazalarda ve çevrimiçi olarak çok çeşitli uygun fiyatlı aydınlatma armatürleri bulunmaktadır.

Unutmayın, büyük elektrik projeleri en iyi profesyonellere bırakılır. Ancak, bazı rehberliklerle, aydınlatma armatürlerini kapatmak, bir günde yapabileceğiniz kolay bir DIY banyo projesidir.

Toz odası aydınlatmanızı değiştirirken trendleri denemekten korkmayın. Modern banyo aydınlatması, bir odada ışığı yayan asılı kolye ve ışık çubuklarını içerir. En fazla enerji tasarruflu oldukları ve banyonuza fazladan ısı eklemedikleri için LED aydınlatma armatürlerini seçmek akıllıdır.

Leave a Comment

Hayalinizdeki projeyi inşa etmek için profesyonel bir ekip mi arıyorsunuz?

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için birinci sınıf inşaat hizmetleri sunuyoruz.

× Size nasıl yardım edebilirim?