2014 Yılından Bugüne Hizmetinizdeyiz

Pazartesi-Cumartesi - 08:00 - 21:00 |Pazar - 09:00 - 16:00

Telefon

0 (546) 776 12 76

Telefon
Teklif Al

Firmamızın elektrik arıza hizmetleri sanayi işletmelerinden ticarethanelere kadar her sektörden ticari işletmenin, her ölçekten ihtiyacına garantili çözümler sunabilmektedir. Teknik altyapımız, profesyonel ekiplerimiz ve yılların getirdiği deneyimimiz ile ticari işletmenizin; elektrik taahhüt, projelendirme, bakım, onarım, kurulum ve montaj gibi bütün ihtiyaçlarına uzun vadeli çözümler sunabilecek yeterlilikteyiz. Firmanızdaki gerilim sistemlerinin ve kesintisiz güç sistemlerinin arızalarına kalıcı çözüm getiren uzman ekiplerimiz ayrıca iç tesisat ve panolardaki problemlerin de kısa sürede üstesinden gelebilmektedir. Kablolama, santral ve tesisat kurulumu gibi ihtiyaçlarınız da ekiplerimiz tarafından her zaman en makul fiyatlarla karşılanmaktadır.

Decomes güvencesiyle elektrik arıza hizmetlerinden evinizdeki problemlerde de yalnızca bir telefonla faydalanabilirsiniz. Sigorta, kablo, pano fark etmeden yaşama alanınızın güvenliğini tehdit eden her türlü elektrik problemine hem ekonomik seçeneklerle hem de mümkün olan en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. Firmamız ayrıca uydu ve kablolu yayın sistemlerinin onarımını ve kurulumu da gerçekleştirmektedir. Evinizdeki korniş, avize ve tüm diğer ışıklandırma sistemlerinin montajı için bizi aramanız yeterli.

Hafta sonları da dahil olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçelerine, ev iş yeri fark etmeden garantili çözümler ve uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak, fiyat teklifi almak veya sadece sorularınız için bir telefon açmanız veya iletişim sayfamızı tıklamanız yeterli…

 

İletişim

Telefon

0 (546) 776 12 76

Email

decomesyapi@gmail.com

Hayalinizdeki projeyi inşa etmek için profesyonel bir ekip mi arıyorsunuz?

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için birinci sınıf inşaat hizmetleri sunuyoruz.

× Size nasıl yardım edebilirim?